Nuxe Body Contouring Oil For Infiltrated Cellulite telový olej proti neústupné celulitíde 100 ml

Účinnosť
100 ml
Určenie
pre ženy

• , zakúpené v Notino

koža je hladšia, napnutejšia, hebkejšia a mám dojem, že aj celulitída, ak aj nezmizla, je menej vidíteľná

• dobre sa rozotiera

Objem
100 ml
Určenie
pre ženy

Body-Contouring Oil For Infiltrated Cellulite - Telový olej proti neústupnej celulitíde

• unikátny telový olej bojuje proti neústupnej celulitíde na kritických oblastiach brucha, bokov a stehien
  • vyhladzuje a zjemňuje pokožku
  • 99 % zložiek je prírodného pôvodu
  • neobsahuje parabény

Použitie:

Nanášajte olej na problematické partie každé ráno a/alebo večer. Krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky.

• prírodný produkt
    • moja obľúbená kozmetika
    • veľmi pekne vonia
    • balenie s pumpičkou

kozmetika nuxe je moja obľúbená a tento olej vážne nesklamal. Nestačí však len naniesť a čakať. Za ten čas kým vsakuje si pokožku poriadne masírujem, aby som najviac podporila prekrvenie a ako tak pozerám, aj účinkuje. Len je treba pravidelnost a lepšiu zivotosprávu. Takýchto produktov je veľa a mne veľmi pomohlo pri rozhodovani zhodnotenie tu https://www.dotankoch.sk/nuxe-telovy-olej-proti-neustupnej-celulitide/

• , zakúpené v Notino

• dobre sa rozotiera